O nás

Shelley Catering

Nezabudnutelný zážitok

Shelley catering Vám pripraví z akejkoľvek akcie nezabudnuteľný zážitok. Naším krédom je vysoká kvalita a výnimočnosť spojená s profesionálnym prístupom. Organizujeme akcie akéhokoľvek druhu (svadba, ples, súkromná party, smútočné posedenie, jubileá, oslavy a iné…).

Prečo si vybrať nás?

Naše benefity
Skúsenosti a precízna práca celého tímu
Catering a výzdoba v jednom vám šetrí čas
Možnosť výberu moderného osvetlenia
Jedlo pripravené vždy z čerstvých potravín

Catering a výzdoba

Nerozlučná dvojica

Sme spoločnosť, ktorej hlavnou doménou je catering spolu s výzdobou. V ponuke našich služieb je aj dekoratívne osvetlenie spoločenských miestností, ktoré príjemne doplní výzdobu. Našou prioritou je Vám poradiť a pomôcť, aby ste si nerušene mohli slávnostný deň vychutnať a naplno sa venovať Vašim hosťom.

Jedinečnosť

Podľa vašich predstáv

Každá naša ponuka je jedinečná a originálna, zostavená presne podľa potrieb a prianí našich klientov. A to v šetko za mimoriadne priaznivé ceny.Bude nám cťou pomôcť Vám prežiť jedinečné a neopakovateľné zážitky a prispieť tak k úspechu Vašej slávnosti. Vieme, že pre skvelý priebeh akcie a Vašu spokojnosť je potrebné prekonzultovať každý detail. Zároveň myslíme aj na detaily, ako je napríklad sladké potešenie vo forme čokoládovej fontány a podobne na akejkoľvek akcii.